Opinie GOOGLE

DOSKONAŁA
24 opinii na
Mariusz Sztal
Mariusz Sztal
2024-02-07
Z czystym sumieniem polecam panią mecenas Martynę Sucharską Banaś. Mega miła a zarazem perfekcyjna adwokat. Naprawdę polecam . Dzięki jej zaangażowaniu sprawa zakończyła sie po mojej myśli 👍.
Magdalena Nowak
Magdalena Nowak
2023-12-13
Bardzo polecam Panią Adwokat. Pani Martyna jest bardzo zaangażowana w każdą sprawę, wspiera, doradza. Nie mogłam wymarzyć sobie lepszej Pani Adwokat. Bardzo dziękuję i polecam ❤
Robert Szachta
Robert Szachta
2023-11-12
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Mecenas. Prowadziła ona dla mnie kilka spraw z pełnym zaangażowaniem i determinacją. Bardzo dobry kontakt oraz wiele słusznych i dobrych podpowiedzi w kwestii prowadzonych postępowań. Uważam, że dzięki takim osobom można łatwiej przejść przez wiele zawiłości prawnych. Bardzo sobie cenię jej pracę i jeśli bedę musiał znów skorzystać z pomocy prawnej to na pewno do niej wrócę 🙂
Angelina Śniegula
Angelina Śniegula
2023-11-02
Serdecznie polecam współpracę z Panią Adwokat Martyną Sucharską-Banaś. Dzięki pomocy i zaangażowaniu sprawa zakończyła się na naszą korzyść. Wszystkie spotkania przebiegły w bardzo spokojnej i miłej atmosferze. Pani adwokat posiada bardzo dużą wiedzę na temat prowadzonych spraw, jest przy tym bardzo profesjonalna i empatyczna. Cieszę się, że trafiłam na tak kompetentną osobę i jeszcze raz dziękuję za wszystko.
Michał Kata
Michał Kata
2023-10-11
Pani Mecenas Martyna jest świetnym adwokatem bardzo rzetelnie podchodzi do każdej zleconej sprawy. Współpracuje z Panią Mecenas juz drugi rok i pomogła mi w kilku sprawach ktore zakończyły się sukcesem. Serdecznie polecam .
Przemek Józefiak
Przemek Józefiak
2023-08-21
Profesjonalizm, zaangażowanie i sprawne działania - serdecznie polecam Panią Mecenas!
Edyta Morgiel
Edyta Morgiel
2023-07-18
Pani Adwokat Martyna Sucharska jest osobą bardzo zaangażowaną w sprawę którą reprezentuje. Ma w sobie dużo empatii i zrozumienia dla klienta. Uważnie słucha, jest cierpliwa i wyrozumiała, odpowiada na wszelkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości w racjonalny i logiczny sposób. Przy tym wszystkim, jest również bardzo pozytywną osobą, pełną ciepła i wrażliwości na innych. Współpraca z Panią Martyną była ogromną przyjemnością, z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, komu zależy na tym by reprezentował go uczciwy i wrażliwy na innych Mecenas.
Małgorzata Z
Małgorzata Z
2023-03-10
Pani mecenas bardzo profesjonalna, umie sluchac, dziei sie sugestiami , polecam
Kamila Kamila
Kamila Kamila
2023-03-02
Pani Mecenas jest osobą kompetentną, konkretną, bardzo zaangażowaną w prowadzone sprawy, komunikatywną, niezwykle uprzejmą. Posiada bogatą wiedzę oraz doświadczenie, które potrafi skutecznie wykorzystać w praktyce. Profesjonalnie podeszła do moich spraw, dzięki czemu dwukrotnie uzyskałam korzystne dla mnie postanowienie sądu. Jeżeli w przyszłości będę potrzebowała pomocy prawnej z całą pewnością wrócę do Pani Mecenas. Polecam z czystym sumieniem.

Polecenia formalne